Kurumsal

Teknik Destek & Servis

PROJE VE MÜHENDİSLİK

Bir arıtma, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.


TAAHHÜT ve İMALAT

Bir arıtma, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini de büyük bir başarıyla yürütmektedir. Satışı yapılan bir çok ürünü atölyelerinde imal ederek gerekli parçaların temin süresini çok kısa zamana indirdiği gibi ürünlerdeki kalite çıtasını her zaman yükseltmektedir. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.


SERVİS

Bir arıtma, teknik ekibimiz tarafından montaj ve işletmeye alınan sistemlere süpervizörlük hizmeti de verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır. Satış sonrası hizmetlerini de başarıyla sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahele etmektedir. Kendi kurmuş olduğumuz sistemlerimiz ve daha önce kurulu bir sisteme sahip müşterilerimize de aylık ve yıllık servis sözleşmeleri yaparak periyodik bakım hizmeti tecrübeli mühendis kadromuzla yürütülmektedir.


SATIŞ ve YEDEK PARÇA

Bir arıtma, ithalat ve imalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir. Bu süreçte, geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır. Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.