Hakkımızda

Kurumsal

Su arıtma sistemleri, teknolojinin de gelişmesiyle, üretim proseslerinde her sektörde yer almaktadır. Su kaynaklarımızın giderek azaldığı bu yüzyılda, su kullanımı, su arıtma proses ihtiyaçları, atık su sistemleri, endüstriyel arıtma sistemleri üzerine çalışan “Bir Arıtma Evsel ve Endüstriyel Arıtma Sistemleri” şirketi müşterilerine özel çözümler sunmak adına 2017 yılında kurulmuştur.


Teknolojik alt yapısı, mühendis ve teknik kadrosu ile müşterilerine kurumsal bazda hizmet üreten bir yapıya sahip olan şirketimiz, her zaman “müşteri deneyimine” önem veren bir konumda yer almıştır.Geliştirilebilir ve dönüştürülebilir sistemler üzerine mevcut çözümler, otomasyon ve son teknolojiler alanında misyon ve vizyon sahibi olan “Bir Arıtma” sektörün öncü firmalarından biridir.


Suyumuzun kullanımı, ihtiyaçlar doğrultusunda değişsede, uygun teknolojilerle proseslere uygulanarak, yaygın ve yanlış kullanımın engellenebileceği düşüncemizle, sektörümüze, siz değerli müşterilerimize hayallerimizi gerçekleştirmek adına hizmet vermeye uzun yıllar devam edeceğiz.